Photo gallery – Zlobice Guest House

Dear customers, this page enables you to see our guesthouse indoors, outdoors, rooms and facilities such as the playroom, tennis court and other interesting places. In future there will be virtual views of the whole premises which will help you to imagine our guest house.

All the photographs are ordered according to the theme groups in photo galleries which will be opened by a click. We hope that you will like our guest house and visit us soon.

Don’t forget to see our page Locality, where you will find attractive historic places, UNESCO sites and tips for vacation and relaxing in the surroundings.


Back to the list of photograph

Exteriery penzionu

Pozemek patřící k penzionu byl upraven pro potřeby návštěvníků a ubytovaných hostů. K dispozici je moderní tenisový kurt s umělým travním povrchem, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal, malou kopanou, badminton apod., přírodní jezírko ke koupání, venkovní dětský koutek a uzavřené parkoviště.

Nabízíme možnost zapůjčení kol,  lehátek a sportovního náčiní, jako jsou tenisové rakety, badmintonové rakety, míče na volejbal, nohejbal apod. Travnaté plochy v areálu jsou vysázeny zajímavými dřevinami a květinami, které byly vybrány s ohledem na možnou přítomnost dětí (byly vyloučeny rostliny s trny a jedovatými plody). Naopak - plodící keře jsou návštěvníkům k dispozici. V areálu je bylinková zahrádka pro potřeby kuchyně.  Celý objekt je hlídán kamerovým systémem.


Pension and restaurant Zlobice

Zlobice č. 45
768 31 Zlobice
mob.: 724040484, tel.: 573502867,
e-mail: recepce@penzionzlobice.cz

Restaurant hours

MON - THUR: 11:00 - 22:00
FRI - 11:00 - 24:00
SAT - 15:00 - 24:00
SUN - 16:00 - 22:00

Zajímavosti v okolí Wellness penzionu Zlobice

Kudyznudy.cz - tipy na výlet