Die Umgebung der Pension Zlobice

Sehr geehrte Besucher, die Seite, an der Sie sich aktuell befinden, befasst sich mit den Schönheiten, die in der Umgebung unserer Pension zu sehen sind. Da diese Ortschaft von vielen historisch bedeutenden Lokalitäten umgeben ist, bieten wir Ihnen einige Tipps, welche von ihnen Sie besuchen können.  Falls sie die interessanten Informationen über einzelne Plätze lesen werden, gewinnen Sie einen Einblick in die wahre Schönheit der UNESCO-Denkmäler.

Zu den interessantesten Objekten gehören das erzbischöfliche Schloss mit dem Schloss- und Blumengarten. Diese Plätze bieten Ihnen nicht nur Erholung, sondern auch Entdeckung historischer Schönheiten und Sitten unseres Bezirks.
Selbstverständlich vergessen wir nicht diejenigen, die aktiv Sport treiben. Sie finden Hier Informationen über Swimming-Pools, Sporthallen oder Naturschönheiten, die passend für einen Familienausflug sind. 

Samozřejmě nezapomínáme ani na aktivní sportovce. V našem okénku po okolí naleznete například koupaliště, sportovní haly nebo okolní přírodní krásy vhodné pro rodinný vílet.

Damit wir Ihnen möglichst viele Informationen zu den einzelnen Lokalitäten bringen können, sind hier auch Links zu ihren Webseiten zu finden.


Zurück zur Galerieauswahl

Muzeum Kroměřížska

Muzeum Kroměřížska je umístěno v domě č. 38 na Velkém náměstí. Byl to původně nejvýstavnější dům ve městě s renesančními klenbami v přízemí a prvním patře a s renesančním vstupním portálem. Roku 1609 jej na místě dvou domů s bohatou historií zbudoval kardinál František z Dietrichsteina.  V letech 1636 – 1647 byl dům sídlem jezuitské koleje, po odchodu jezuitů z Kroměříže do Uherského Hradiště se stal opět majetkem biskupským. Dnes je dům sídlem Muzea Kroměřížska, v jeho prostorách jsou instalovány dvě velké stálé expozice - Památník Maxe Švabinského, slavného kroměřížského rodáka, a expozice  archeologicko-přírodovědná - Příroda a člověk.

V objektu jsou i výstavní prostory, kde probíhají krátkodobější výstavy, a to rozsáhlá Galerie v podloubí, Malá galerie a Výstavní síň Portál. Dále se zde nachází Konferenční sál, kde se konají vědecké konference, přednášky i koncerty a Odborná knihovna a studovna, kterou tvoří 35 tisíc svazků odborných publikací, časopisů, sborníků a dalších tiskovin.
Mezi další objekty muzea patří zámek Chropyně, Rymice u Holešova a Větrný mlýn ve Velkých Těšanech.


Pension und Restaurant Zlobice

Zlobice č. 45
768 31 Zlobice
mob.: 724040484, tel.: 573502867,
e-mail: recepce@penzionzlobice.cz

Öffnungszeiten des Restaurants

Mo - Do: 11:00 - 22:00
Fr - 11:00 - 24:00
Sa - 15:00 - 24:00
So - 16:00 - 22:00

Zajímavosti v okolí Wellness penzionu Zlobice

Kudyznudy.cz - tipy na výlet